https://www.saglikla.com.tr/ adresli web sayfası/aplikasyon üzerinden almış olduğunuz paketinize dair hizmet hakkında, mesafeli satış sözleşmesinin onaylandığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin iade hakkınızı kullanabilirsiniz.
İptal/ İade ve Ara Verme Hakkına İlişkin Bilgiler
Satın almış olduğunuz hizmetin iadesi için mesafeli satış sözleşmesinin tarafınızca onaylanması tarihinden itibaren 14 günlük sürenin geçmemiş olması ve tarafınıza diyet listesinin ve egzersiz videolarının tanımlanmamış olması gerekir. Zira, anılan 14 günlük süre mevzuat tarafından belirlenen cayma hakkının kullanımına dair süre olup, diyet listeleri ve egzersiz videolarının tanımlanması ise tarafımızdan almak istediğiniz hizmeti kapsamaktadır. Tamamen kişiye özel diyet listesi ve egzersiz videoları hazırlandığı için size tanımlama yapıldığından itibaren iptal ve iade yapılamamaktadır.
Sadece psikolojik destek paketinde yapılan seans yapılmadan önce 14 gün içerisinde iptal ve iade talep edilebilir. Seans yapılmadan 1 gün önce iptal edilmeyen seanslar yapılmış sayılır.
Sürece herhangi bir sebeple ara vermek durumunda kalırsanız öncesinden [email protected] adresine mail atarak maximum 10 gün ara verebilirsiniz. Ara verdiğiniz süre paketinizin bitiş tarihinin üzerine eklenerek süre uzatılacaktır.
İptal/ İade Hakkı Süresinin Belirlenmesi
Tarafınızca ilgili paket seçimi ve buna dair ödemenin yapılması akabinde cayma hakkına ilişkin 14 günlük süre işlemeye başlar.
İptal/İade Hakkının Kullanılması
İptal/İade hakkınızı kullanmak istemeniz halinde,
  1. a) Ekte yer alan formu kullanabilirsiniz
  2. b) Kararınızı bildiren açık bir beyanda bulunabilirsiniz
İptal/iade yada ara verme talebinizin tarafımıza ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içinde, tahsil edilen tüm ödemeler, tarafınızca hizmeti satın alırken kullandığınız ödeme aracına uygun şekilde ve ek herhangi bir masraf veya yükümlülük getirmeden iade edecektir. İade işleminin banka/ödeme kuruluşu kaynaklı (iade yapılan bankanın/ödeme kuruluşunun işlemi geciktirmesi vb.) olarak uzayabilmekte olup, böyle bir durumun ortaya çıkması, tarafımızca iade prosedürüne aykırı davranıldığı şeklinde yorumlanamaz.
Bu anlamda,
  • Sözleşmenin kurulması tarihinden itibaren 14 günün geçmesi halinde ve/veya
  • 14 gün geçmemiş olsa dahi tarafınızda tanımlanmış online diyet listesi ve egzersiz programı akabinde iptal ve iade hakkı kullanılamayacaktır. 
İptal/İade Hakkının Kullanılmasına İlişkin Form
(Bu form, sadece sözleşmeden cayma hakkı kullanılmak istenildiğinde doldurup gönderilecektir.) 
“Bu formu tarafınıza göndermem ile aşağıda detayı yer alan hizmetin satışına ilişkin sözleşmeden iptal/iade hakkımı kullandığımı beyan ederim.”
 

Satın alma tarihi

 

 

İade talep edilen paket adı

 

 

İade talep edilen hizmet bedeli

 

 

Danışanın adı ve soyadı

 

 

Danışanın adresi ile e-posta adresi

 

 

Danışanın imzası

 

 

Tarih

 

 

Sizi arayalım