Online Diyet Nasıl Kilo Verdirir?

Online diyet fayda sağlar mı? Online diyet ile birlikte kilo verebilir miyim? Online diyet ile kilo vermek mümkün mü? Online diyete ek ne yapabilirim?

Kilo vermek, kilo almak, hastalıklar adına özel beslenme tedavisi almak veya sağlıklı yaşamak isteyen kişilerin bir diyetisyenden destek alması ve kendi alışkanlıklarına, hastalıklarına, kullandığı ilaçlara, ihtiyaçlarına uygun bir beslenme planı uygulamasına diyet yapmak denir. Diyet yapmak demek aslında sağlıklı beslenmek demektir. Online diyet ise yüz yüze diyetten farklı olarak bilgisayar veya telefon aracılığı ile diyetisyeniniz ile görüşme yapılması, görüşmeye uygun diyet planlamasının yapılması ve beraberinde diyetisyenin takibinde uzun bir süreci kapsar. Online diyet ile kilo vermek ne kadar mümkün peki? Online diyet ile kilo vermek elbette mümkündür. Yüz yüze diyetten en büyük farkı ve avantajı zaman veya mekan fark etmeksizin diyetisyeninizle her an her dakika iletişim halinde olmanız ve taban görselleri, öğün görselleri atarak diyetisyen müdahalesinin anında yapılabilmesidir. Bu sayede kişi çok sık kaçamak yapmaktan korunur veya kaçamak yaptıysa da dengelemesi gerektiği durumlarda diyetisyeni ile birlikte dengeler. Örneğin size özel hazırlanmış olan sağlıklı beslenme listesinin dışına çıkmak durumunda kaldığınız bir günde ( arkadaşınızın doğum günü, özel günler, regl dönemleri, yılbaşı vs.) diyetisyeninize tabak görseli atarak ne kadar yemeniz gerektiğini öğrenebilirsiniz. Ya da yedikten sonra ki öğünde nasıl dengeleme yapmalısınız bu konuda bilgilenebilirsiniz. Bu sayede online diyet bize birçok fayda sağlamış olur.

Kilo vermek, kilo almak veya sağlıklı yaşamak isteyen kişiler için online diyet büyük fayda sağlayacaktır. Online diyete ek olarak online psikolog desteği alınırsa kişinin hedeflediği kiloya sağlıkla ulaşması oldukça mümkün. Online psikolog ile birlikte kişinin neden uyumsuzluk yarattığı, neden herhangi bir besine fazla takıntılı olduğu veya motivasyonu düştüğünde altında yatan nedenin ne olduğunu bilmek mümkün. Bu sayede daha iyi ve sağlam bir yol izlenebilir. Sağlıkla’da online diyetisyen, online psikolog desteğine ek olarak bir de online egzersiz desteği bulunmakta. Bu destek ile birlikte kişiler psikolog ve diyetisyen eşliğinde hem ruhen hem bedenen kendisini iyi hissederken aynı zamanda düzenli egzersiz yaparak hem yağ yakımını hem de kas yapımını artırır. Online egzersizler kişiye özel planlanmaktadır.  Sizler de sağlıklı beslenmek ve sağlıklı yaşamak istiyorsanız mutlaka bizlere ulaşın.. https://www.saglikla.com.tr/iletisim Sağlıkla kalın..

Dyt. Kübra Yetkin