Online Diyet Nedir?

Online diyet nasıl yapılır? Online diyet faydalı mı? Hem diyet yapıp hem egzersiz yaparak olumlu sonuç alınır mı? Online egzersiz fayda sağlar mı?

Online diyet, çağımıza ayak uydurabilmek adına son dönemlerde birçok kişinin ilk tercihlerinden olmuştur. Gerek zaman kaybını önlemesi, gerek kolaylık sağlaması ve kolay iletişime kapı açması gerekse uzak mesafelerde yaşayanlar için kolaylık sağlaması açısından son dönemlerde diyet adına büyük fark yaratmıştır. Peki online diyet fayda sağlayabilir mi? Online diyet yaparak aynı zamanda motive kalmak ve fit olmak mümkün mü?

Evet! Sağlıkla ile bu dediklerimizin hepsi bir arada mümkün! Peki nasıl bir süreç sizi bekliyor?

Sağlıkla’da online diyet sürecinde öncelikli olarak diyetisyenimiz, psikoloğumuz ve fizyoterapistimiz sizlerle tek tek iletişime geçerek sizi yakından tanıyor. Ve sistemimizden doldurduğunuz anemnez formunuz adına telefon üzerinden bir görüşme sağlıyorsunuz. Bu sayede sevdiğiniz besinler, sevmediğiniz besinler, hastalıklarınız, kullandığınız ilaçlar, egzersiz düzeyiniz, günlük fiziksel aktiviteniz, psikolojik durumunuz ve motivasyonunuz adına bir bilgilendirme konuşması yapılmış oluyor. Bu konuşmanın ardından diyetisyeniniz seçtiğiniz pakete göre aylık 2 veya 4 kere değişmeli bir beslenme planı hazırlıyor. Bu beslenme planı sizin sevdiğiniz besinler, hastalıklarınız, kullandığınız ilaçlar, ihtiyaçlarınız göz önünde bulundurularak hazırlanıyor. Sonrasında fizyoterapistiniz de yine seçtiğiniz pakete göre sitemizde size özel günlük online egzersiz videoları yüklemesi yapıyor. Bu sayede egzersiz+diyet ile birlikte güzel bir başlangıç yapmış oluyorsunuz. Bunun yanında isteğe ve ihtiyaca göre psikoloğumuzdan online seans talep edebilir, istemiyorsanız ve ihtiyacınız yoksa da günlük motivasyon yazışmaları ile motivasyonunuzu diri tutabilirsiniz. 3 uzmanın birlikte çalışması online diyet adına size kalıcı bir sonuç vadediyor. Sizin ve 3 uzmanımız ile kurucumuz Dr. Lutfiye Karcıoğlu Batur’un bulunduğu Wp grubunda sürekli tabak görselleriniz, içtiğiniz su miktarı adına konuşmalar yapılıyor. Diyetisyeniniz mesai saatleri içerisinde her an her dk size olabildiğince hızlı şekilde dönüş yapıyor ve bu sayede güzel bir yola girmiş oluyorsunuz. Bu grup içerisinde motivasyonunuz düştüğü an psikoloğumuz buna anında müdahale edebiliyor ve sorunun kaynağına inerek çözemeye çalışıyor. Bu da güzel ve sürdürülebilir bir sürecin başlangıcını başlatıyor.

Online diyet 3 uzman ile birlikte kaçınılmaz ve harika sonuçlara yol açıyor. Bu sayede hem motivasyonunuz diri kalıyor hem de hedeflerinize yavaş yavaş ulaşabiliyorsunuz. Sizler de sağlıkla yaşamak istiyorsanız bizlerle iletişime geçin. https://www.saglikla.com.tr/iletisim 

Dyt. Kübra Yetkin