Online Diyet Nedir? Sağlıkla Nedir?

Online diyet nedir? Online diyet faydaları nelerdir? Sağlıkla nedir? Sağlıka'da sistem nasıl ilerler? 

Sağlıkla, Biruni Teknopark bünyesinde kurulmuş bir şirkettir. Sağlık adına hizmet vermektedir. Sağlıkla’da diyetisyen, fizyoterapist, psikolog ve kurucumuz Dr. Öğr. Üyesi Lutfiye Karcıoğlu Batur işbirliği içerisinde çalışmaktadır. Sağlıkla’da amaç kişinin psikolojik olarak, fizyolojik olarak kendisini iyi hissetmesini sağlamak ve ideal kilosuna ulaştırmaktır. 

Sağlıkla süreci nasıl işler?

Sağlıkla’da öncelikli olarak siteye üye olduktan sonra size uygun paketi seçerek yola devam edebilirsiniz. Seçtiğiniz paketin ödemesi yapıldıktan sonra sizin, kurucumuzun, diyetisyenimizin, psikoloğumuzun ve fizyoterapistimizin bulunduğu bir Whatsapp grubu açılıyor. Sonrasında uzmanlarımız sizi yakından tanımak ve planlarını yapabilmek adına sizi arayarak iletişime geçiyorlar. Diyetisyenlerimiz ideal kilonuz adına size en uygun ve sürdürülebilirliği en yüksek olan diyet listesini planlıyor. Bu diyet listesi planlanırken cinsiyetiniz, yaşınız, boyunuz, fiziksel aktiviteleriniz,beslenme alışkanlıklarınız vb. göz önüne alınıyor ve o şekilde bir planlama yapılıyor. Sonrasında psikologlarımız ise diyet sürecinde motivasyon sağlayabilmek adına sizinle günlük olarak motivasyon yazıları paylaşıyor. Bu sayede diyet yaparken her an motive bir şekilde ilerliyorsunuz. Buna ek olarak fizyoterapistlerimiz yağ yakımı ve kas yapımını artıracak egzersizler planlayarak süreci başlatıyor. 3 uzmanın gözetiminde ve işbirliği içerisinde sağlıkla kilo verme, kilo alma ve sağlıkla yaşama fırsatını yakalıyorsunuz.

Online olarak yürütülen bu sistem yurt dışında yaşayan, şehir dışında yaşayan, seanslara gelmeye vakit bulamayan kişiler için oldukça konforlu bir sistemdir. Bu vesile ile her an her dakika uzmanlarımız ile iletişim halinde oluyorsunuz ve güzel bir motivasyon sağlamış oluyorsunuz. Online diyet ile kalıcı kilo vermek artık çok mümkün! Çünkü hem kilo verirken psikolojik olarak motive hissediyorsunuz hem de kalıcı kilo vermiş oluyorsunuz. Unutmayın sağlıkla yaşamak herkesin hakkı sizler de sağlıkla yaşamak istiyorsanız mutlaka bizlere ulaşın. https://www.saglikla.com.tr/iletisim Sağlıkla kalın.

Dyt. Kübra Yetkin