Sağlıkla Nedir? Sağlıkla Nasıl Kilo Verilir?
Sağlıkla’da Sağlıklı Yaşama Nasıl Geçilir? Sağlıkla Nedir?

Sağlıkla 4 uzman eşliğinde sizlere kilo alma, kilo verme ve sağlıklı yaşam hizmeti sunar. Kilo vermek, kilo almak veya sağlıklı yaşama geçmek sadece fiziksel olarak değil aynı zamanda mental olarak da hazır olmayı gerektirir. Elbette yalnızca diyetisyen ile birlikte kilo verilebilir veya kilo alınabilir. Lakin bu süreci fizyoterapist ve psikolog ile desteklemek hem daha mükemmel sonuçlar doğuracak hem de verilen veya alının kilonun kalıcılığını artıracaktır. İşte Sağlıkla tam olarak sizlere bu hizmeti sunmaktadır.

Sağlıkla’da öncelikli olarak diyetisyenimiz, fizyoterapistimiz ve psikoloğumuz sizleri arayarak tanışmaktadır. Sonrasında ise sizden alınan bilgiler,  alışkanlıklarınız ve doldurduğunuz formlar doğrultusunda “size özel” diyet planlanır. Aynı zamanda fizyoterapistimiz ise kilo vermek isteyenler için yağ yakımına yönelik, kilo almak isteyenler içinse kas kazanımına yönelik egzersizler planlamaktadır. Sizler için özel hazırlanan diyet listeleri ve egzersiz videoları web sitemiz üzerinde size özel açılan hesapla erişiminize sunulmaktadır. Diyet listeleri seçtiğiniz paketle değişmekle birlikte ayda 4 kez, ayda 2 kez olarak değişebilmekte ve kişisel takip, kişiye özel tarifler hazırlanmaktadır. Günlük olarak ise sizlere özel egzersiz videoları yenilenmektedir. Bu süreçte aynı zamanda psikoloğumuzun sizlerin motivasyonunu sağlamada payı oldukça büyüktür. Zaman zaman elbette diyet sürecinde motivasyonumuz düşebilmektedir işte sağlıkla'da burada devreye psikolog girer. Süreci en özel ve farklı kılan ise 1 danışan için 4 uzmanın birlikte ve iş birliği içerisinde çalışmasıdır. Psikolog, diyetisyen ve fizyoterapist ile birlikte bu süreç içerisinde Sağlıkla’nın kurucusu Doktor Lütfiye Karcıoğlu Batur da bir akademisyen olarak yer almaktadır. Uzman kadromuz ile birlikte sağlıklı yaşam, kilo alma ve kilo verme sizler için artık zor veya imkansız değil!
Unutmayın geleceğinize yaptığınız en iyi yatırım sağlığınızdır. Sizler de sağlıklı yaşamak ve güzel bir gelece adım atmak istiyorsanız Sağlıkla.com.tr üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Sağlıkla kalın..