Sağlıkla Online Kilo Vermek İster Misin?

Online kilo vermek mümkün mü? Online olarak nasıl kilo verebilirim? Sağlıkla kilo vermek mümkün mü? Online nasıl kilo verebilirim?

Kilo vermek kişiden kişiye değişmekle birlikte yeterli ve dengeli bir beslenme ile diyetisyen kontrolünde yapıldığında aslında zor bir süreç değildir. Lakin bu durum dediğimiz gibi kişiden kişiye değişmektedir. Örneğin var olan hastalıklar, metabolizma hızının yavaş olması veya yaş gibi faktörler bunu olumsuz etkileyebilir. Peki Sağlıkla’da online kilo vermek nasıl olur?

Sağlıklada bizlerin amacı sizin hızlı sağlıksız bir şekilde kilo vermeniz değil yavaş yavaş da olsa sağlıklı bir şekilde ağırlık kaybını hedeflemekteyiz. Bununla birlikte sizlerin sağlıklı beslenme alışkanlıkları kazanmanız için çabalıyoruz. Sizler için en sürdürülebilir olan beslenme planını beslenme alışkanlıklarınız, ihtiyaçlarınız ve yaşamınıza uyarlıyoruz. Sizin sağlıklı olmanız ve gelecekte de sağlıklı yaşamanız için uğraşıyoruz.

Sizler Sağlıkla yaşam programına geldiğiniz ilk anda sizler için bir Whatsapp grubu açılıyor. Bu grupta sistem kurucumuz Dr. Lutfiye Karcıoğlu Batur, diyetisyeniniz, psikoloğunuz, fizyoterapistiniz ve siz bulunuyorsunuz. Sonrasında uzmanlarımız sizinle tek tek iletişime geçerek planlarını oluşturuyor. Size en uygun olan beslenme planı, egzersiz planı ve gerekirse seans gerekmezse motivasyon desteği ile sürecimize başlıyoruz. Bu süreçte sizlerden her öğünde düzenli öğün görselleri bekliyoruz. Diyetisyenlerimizle porsiyonları birlikte ayarlıyor ve kısıtlama olmadan diyet sürecini sürdürüyoruz. Sağlıkla sizi kısıtlamadan bu süreci yürütmek için yanınızda. Yasaklı besin olmadan dengeleme ve porsiyonlama sağlanarak, üstelik egzersiz ile desteklenerek güzel bir kilo verme sürecine başlıyorsunuz. Bu süreçte en önemli nokta uzmanlarımıza her konuda tamamen dürüst olmanız özellikle kaçamak yapıldığında bunu bildirmeniz ve buna göre diğer öğünlerinizin planlanması. Diyet sürecine ek olarak yapılan günlük online egzersizler hem kilo vermenizi destekler, hem kalıcı olmasını sağlar hem de yağ yıkımı ile kas yapımını artırır. Bu süreçte egzersiz oldukça önemlidir. Fizyoterapistimizin sizler için özel, bölgesel hazırladığı egzersiz videolarını düzenli bir şekilde yaparak kalıcı sonuçlar sağlayabilirsiniz.

Online egzersiz ve online diyete ek olarak online psikolog desteği ile sağlıkla Dünya’da bir ilk! Varsa psikolojik sıkıntılarınız adına seans talebi, yoksa diyet sürecinde ihtiyacınız olan motivasyonu sağlamak adına psikologlarımız her zaman yanınızda. 3 uzman ile birlikte online  kilo verme ve sağlıklı yaşamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Sizler de sağlıklı yaşamak istiyorsanız bizlere ulaşın. https://www.saglikla.com.tr/iletisim Sağlıkla kalın.

Dyt. Kübra Yetkin