Şişecam Çalışanlarına Özel SAĞLIKLA’dan %20 İndirim Kampanyası

Şişecam Çalışanlarına Özel
SAĞLIKLA’dan %20 İndirim Kampanyası

SAĞLIKLA Nedir?

SAĞLIKLA Biruni Üniversitesi Teknopark bünyesinde faaliyete geçirilen bir girişimcilik programıdır. Sistemin temel hedefi kilo kontrolü ve sağlıkla yaşamayı doğru alışkanlık haline getirmektir. Bu kapsamda ihtiyaca göre tercih edebileceğiniz farklı paket programlarıyla diyetisyen, fizyoterapist ve psikolog eşliğinde ve bir akademisyen gözetiminde multidisipliner hazırlanan kişiye özel programlardan yararlanabilirsiniz.

SAĞLIKLA projesi 2023 yılında Teknoloji ve Sanayi Bakanlığı tarafından onaylanmış olup, web sitemiz olan www.saglikla.com.tr adresi üzerinden paketlerimizi inceleyebilir ve bizimle sağlıkla yaşamaya başlayabilirsiniz.

Yoğun Tempoda Çalışıyorum, Sağlıkla Benim için Ne Kadar Faydalı Olabilir?

Özellikle yoğun tempoda çalışan bireyler için birebir uygun olan bu program tamamen online olarak yürütülmektedir.

SAĞLIKLA’ da dilediğiniz zaman diyetisyeniniz ile görüşebilir, istediğiniz zaman istediğiniz yerde egzersiz yapabilirsiniz. Seçmiş olduğunuz paket programa uygun şekilde psikoloğunuz tüm sürecinizde yanınızda olabilir ya da psikoterapi seanslarıyla beslenme dışında psikoloğunuz ile görüşebilirsiniz.

SAĞLIKLA, Türkiye’ de ilk ve tek zaman ve mekan kısıtlaması olmadan 1 danışanın 4 uzman eşliğinde oluşturulan program ve aynı anda takip edilmesiyle alışılagelmiş tüm zayıflama programlarından farklıdır.

İndirimden Nasıl Faydalanabilirim?

Dünya devi olan şişecamın iç iletişim platformu olan Camporttan alabilirler.

Promosyon kodunu aldım. Paket seçimini nasıl yapmalıyım?

https://www.saglikla.com.tr/paketlerimiz adresi üzerinden size en uygun paketi seçtiğinizde promosyon kodunu girebileceğiniz ekran direkt karşınıza çıkacaktır.

Promosyon kodu ne zamana kadar geçerli olacak?

Promosyon kodu 1 Haziran 2024 tarihine kadar geçerli olacaktır.

Ödeme işlemini son tarihten önce yaptım. Paketimi sonra kullanabilir miyim?

Paket alımı yaptıktan sonra 1 ay içerisinde dilediğiniz zaman sürece başlayabilirsiniz.