Sağlıkla, Biruni Üniversitesi Teknopark bünyesinde faaliyet gösteren LKB Teknoloji Ltd. şirketine ait akademisyen girişimci projesidir. Bu proje’nin temel amacı diyetisyen, fizyoterapist ve psikolog eşliğinde sağlıkla kilo kontrolü (zayıflama ya da kilo alma)’ne yardımcı olarak sağlıkla yaşamayı öğretmektir.

Sisteme giriş yapamamanızın birçok sebebi olabilir. Şifrenizi doğru girdiğinize emin olduğunuz halde hala giriş yapamıyorsanız destek@sağlikla.com.tr adresine mail gönderebilirsiniz.

Programın tamamı online olarak yürütülmektedir.

Programa başlamadan mevcut ağırlık, bel ve kalça çevresi ölçümlerinizi almanız ve sisteme girmeniz gerekmektedir. Belirli aralıklarla sizden bu ölçümleri tekrar etmenizi istemekteyiz. Kilo yönetimi sürecinde bu bölgelerdeki değişiklikler vücut yağ kütlesi hakkında bilgi sahibi olmamızı sağlayacaktır.

Programın tamamı kişiye özel hazırlanmaktadır.

Sağlıkla yaşam programında sizin günlük kolayca ulaşabileceğiniz yiyecekler dışında herhangi bir ürün kullanımı tavsiye etmiyoruz. Sağlıkla zayıflamak bizim en hassas olduğumuz durumdur.

Sistem üzerinden cevaplamış olduğunuz sorular ve yüklemiş olduğunuz tüm sağlık verileriniz diyetisyenlerimiz tarafından incelenir. Sizinle detaylı bir şekilde görüşüldükten sonra uzmanlarımız tarafından sağlık verilerinize ve tercihlerinize, zevklerinize ve yaşam koşullarınıza uygun her öğünde 3 seçenek olmak üzere beslenme programı hazırlanır. İhtiyaçlarınıza yönelik fit tarifler, detoks listeleri de programa dahildir.

Online görüşmeler web sitemiz üzerinden, günlük takip, mesajlaşmalar ve konuşmalar ise seçmiş olduğunuz programa göre web sitemiz, whatsapp ve telefon üzerinden yapılmaktadır.

Şirketimiz kişisel verilerin korunması kanunu kapsamında uyum sürecini tamamlamış olup, her türlü hukuki ve teknik tedbirleri kanuna uygun olarak almıştır.

  1. Kendinize uygun bir paket programı seçebilir ya da oluşturabilirsiniz.
  2. Seçmiş olduğunuz programa uygun şekilde ödeme işlemlerini tamamlayınız.
  3. Sizi tanıyabilmemiz için öykü formunu doldurunuz.
  4. Son 6 ay içerisinde yaptırmış olduğunuz kan tahlillerinizi, radyolojik görüntülerinizi vb. sisteme yükleyiniz.
  5. Uzmanlarımızın sizinle iletişime geçmesini bekleyiniz (Max. 24 Saat içinde sizinle iletişime geçilecektir).

Evet. Sadece diyet hizmetini tercih edebilirsiniz.

VIP Paketimiz yoğun çalışan danışanlarımızın tercih ettiği paket seçeneğimizdir. Bu pakette uzmanlarımız danışanlara ek olarak, danışanlara destek olabilecek kişilerle görüşerek gerekli yönlendirmeyi yapmaktadır. Danışanlarımızın gitmiş oldukları restoranların menüleri takip edilerek uygun öğün planlaması yapılmaktadır. 

VIP paketimiz tam olarak sizler için planlanmıştır. Psikoloğumuz endişelerinizi gidermek için sizlere seanslar üzerinden tedavi programı uygularken, diyetisyenimiz yoğun temponuza anında dokunuşlarla müdahaleler ederek yoğun programınız aksamadan sağlıkla yaşamanızı sağlayacaktır.

Sağlıkla yaşam uygulamasında fizyoterapistler danışanların ihtiyaçları doğrultusunda onlara bireysel egzersiz programı oluşturmaktadır. Bu egzersiz programı yağ yakımını artırarak, kas oranını artırmaya yöneliktir. Ayrıca fizyoterapistlerimiz tercih etmiş olduğunuz paketin içeriğine göre ihtiyacınıza ve durumunuza göre tedavi hareketlerini de içeren program hazırlamaktadır.

Evet. Tedavi ya da kilo kontrolü üzerine fizyoterapi hizmetini tercih edebilirsiniz.

Psikoloğumuz kilo verme surecinde motivasyonunuzu sağlamanıza yardımcı olur. Motivasyon düşüklüğü yaşadığınız durumlarda bunun altında yatan dinamikleri araştırır. Beslenme ve egzersiz programına uyumunuzu takip ederek gerekli durumlarda görüşme sağlar.

Evet. Kilo kontrolü dışındaki konular için de seçmiş olduğunuz pakete uygun olarak yada ayrıca online psikoterapi hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Evet, sadece psikoterapi hizmeti satın alabilirsiniz.

Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) ekolünden faydalanmaktayız. Güncel bilimsel kanıtlar ışığında hazırlanmış olan ve ruh sağlığı uzmanlarını psikolojik sorunların tedavisi ile ilgili kararlarında doğru yönlendirmeyi amaçlayan uluslararası klinik uygulama kılavuzları BDT’yi çok sayıda psikolojik problemin tedavisinde ilk tercih edilmesi gereken yaklaşım olarak önermektedir.

Yüz yüze, sesli, görsel ya da yazılı görüşmeler ve terapi seanslarımız hiçbir şekilde kayıt altına alınmaz. Kişisel bilgileriniz üçüncü şahıs yada kurumlar ile mahkeme kararı ve hukuksal zorunluluk gerektiren istisnalar dışında paylaşılmamaktadır. 

*İstisnai durum: Danışanın kendi ya da başkasının hayatına zarar verme ihtimali olduğu zamandır.

Sizi arayalım